WP SUSPENSION PRO COMPONENTS: OFFORADOWE INNOWACJE KOLEJNEJ GENERACJI

WP Suspension ma przyjemność ogłosić wprowadzenie technologii nowej generacji do motocykli off-roadowych z amortyzatorami WP XACT i XPLOR Pro. SUPERTRAX został opracowany we współpracy z czołowymi ekspertami z najlepszych zespołów wyścigowych na świecie, w tym z zawodnikami Mistrzostw Świata i jest gotowy, by stawić czoła wyzwaniom nowego sezonu wyścigowych zmagań!

WP XACT PRO 8950 shock & XPLOR PRO 8950 shock

Nowy amortyzator SUPERTRAX posiada teraz całkowicie nowy układ obiegu oleju, dzięki czemu wykrywa on prędkość sprężyny w odbiciu, aby działać zgodnie z określoną prędkością. Nowa, opatentowana technologia to zupełnie nowe rozwiązania względem cieszącego się wysokim uznaniem obecnego systemu TRAX i stanowi najbardziej konkurencyjny tylny amortyzator na rynku.

Amortyzator WP SUPERTRAX posiada oddzielną regulację odbicia high i low-speed, której dokonuje się za pomocą „regulatora trakcji (TXN) – dwa pokrętła w dolnej części amortyzatora.

Co  nowe rozwiązania oznaczają dla zawodnika? Jeszcze płynniejszą, pewniejszą i bardziej komfortową jazdę przy jednoczesnym zmniejszeniu wysiłku fizycznego. To także większa przyczepność tylnego koła, co pozwala na zdecydowanie szybsze przyśpieszanie.

WP XACT PRO 7548 fork & XPLOR PRO 7548 fork

Nowe widelce WP XACT PRO wykorzystują tę samą sprawdzoną technologię WP, ale zostały opracowane na nowo, by poprawić swoją wydajność przy współpracy z Supertraxem. System „cone valve” oferuje nieograniczoną wydajność tłumienia i zapewnia imponujący kompromis pomiędzy komfortem a skutecznością, dając jeźdźcowi poczucie pewności podczas jazdy. W najnowszej generacji przeprojektowaniu uległy m.in. tłoki.


Dopełnieniem technologicznych innowacji WP na ten sezon jest także nowa, twarda powłoka chromowa rur wewnętrznych, która przewyższa inne rozwiązania z tego zakresu i zapewnia minimalne tarcie. Wszystkie komponenty WP Pro wyznaczają nowy standard w świecie wyścigowej technologii off-roadowej i są dostępne za pośrednictwem autoryzowanej sieci WP.

Stała współpraca WP z zespołami fabrycznymi, skutkuje innowacjami i podążaniem za realnymi potrzebami współczesnych zawodników, dając im pewność jazdy, komfort i otwierając tym samym drogę… do wygranej!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

info@wpp.yama-sklep.pl
+48 602 117 204

WP. GET IN FRONT!