PERSONALIZACJA ZAWIESZENIA KLUCZEM DO SUKCESU!

Czy wiecie, że kluczem do czerpania prawdziwej przyjemności z jazdy nowo zakupionym motocyklem (nieważne, czy mowa tu o nowej sztuce, czy maszynie z drugiej ręki) oraz do sukcesu na torach wyścigowych, trasach enduro jest…. PERSONALIZACJA ZAWIESZENIA?

Wiele wskazówek na to, jak odpowiednio ustawić zawieszenie znajdziecie w instrukcjach swoich motocykli, jednak tylko profesjonalne wsparcie ludzi, którzy w temacie zawieszeń (także tych wyścigowych) siedzą od lat, jest w stanie przynieść oczekiwane rezultaty.

Stąd zachęcamy wszystkich motocyklistów do bardziej świadomego podejścia do tematu zawieszeń.

Warto zdać sobie sprawę z tego, że nie ma zwycięskiego ustawienia zawieszenia. Co to oznacza? A no tyle, że nawet posiadanie wiedzy dotyczącej zestrojenia zawieszenia np. w motocyklu Tony’ego Cairoliego, Grahama Jarvisa, czy też Marvina Musquin i zastosowanie podobnego ustawienia w naszej maszynie, nie przełoży się na lepsze wyniki na torze. Powiedzmy sobie jasno – zawieszenie jak garnitur – MUSI BYĆ USZYTE NA MIARĘ!

A WP Poland znamy się na tym jak nikt inny! Posiadamy wieloletnie doświadczenie związane z zawieszeniami motocyklowymi. Jako jedyni w Polsce wiedzę i wsparcie czerpiemy nie tylko z mocnego związania naszej firmy ze światem wyścigów, ale także bezpośrednio z fabryki WP w Austrii.

Stąd od lat współpracujemy z czołowymi zawodnikami Mistrzostw Polski MX, SM i Enduro, dokonując serwisu oraz personalizacji zawieszeń w ich motocyklach. Naszemu doświadczeniu zaufali już m.in. Adrian Andrzejak, Oskar Kaczmarczyk, Czarek Lewko, Krzysztof Nędzka, Igor Zienkiewicz oraz szereg wielu innych profesjonalnych zawodników, jak i amatorów.

W świecie wyścigów nie można się jednak zatrzymywać. Stąd nieustannie podnosimy nasze kompetencje. Wielokrotnie bywaliśmy na szkoleniach w Austrii w siedzibie WP Performance System.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Nieważne, czy do tej pory sam zajmowałeś się ustawianiem swojego zawieszenia, czy korzystałeś z usług inny tunerów. Przy modyfikacji chętnie omówimy zmiany dokonane przez osoby poprzednio zajmujące się Twoim zawieszeniem, w celu lepszego zrozumienia procesu modyfikacji.

WP POLAND – AUTORIZED CENTER
MOTO REWOLUCJA Sp. z o. o. sp.k.
ul. Lubelska 35D
10-408 Olsztyn
tel. (+48) 602 117 204
info@wpp.yama-sklep.pl