AMORTYZATORY PRZEDNIE WP AER CONE VALVE 48

Amortyzator WP AER 48 Cone Valve to jedno z najnowszych osiągnieć inżynierów z Munderfing. Łączy on dwie największe technologie WP – system tłumienia Cone Valve oraz znany z powietrznych amortyzatorów AER system sprężyn. Ten łączący dwie potężne technologie amortyzator został opracowany we ścisłej współpracy z obecnymi zawodnikami Mistrzostw Świata trzech znaczących producentów. Trzpień tłumiący Cone Valve jest rozwinięciem tradycyjnego systemu i został dostosowany do współpracy ze sprężyną AER. Ta z kolei została opracowana dla najwyższej wydajności i gwarantuje nieograniczone możliwości konfiguracji przy jednoczesnej, bardzo łatwej obsłudze.

Technologia WP Motorsports Cove Valve pozwala na niczym nieograniczone tłumienie, dzięki unikalnemu systemowi zaworów. Większość współczesnych tunerów modyfikuje seryjne zawieszenie poprzez zmianę hydrauliki, tzw. settingu odpowiedzialnego za kompresję i odbicie widelca. Zmiana settingu jest jednak rozwiązaniem pośrednim, kompromisem. System WP Cone Calve pozwlana na połączenie obu cech i wyciągnięcie z nich tego, co najlepsze. To z kolei przekłada się na doskonałe tłumienie w każdej sytacji off-roadowej.

Sprężyna AER umożliwia z kolei riderowi na łatwe ustawienie charakterystyki widelca do jego indywidualnych wymagań, bez zmienienia jakichkolwiek elementów wewnętrznych. Obie komory można ustawiać osobno, co pozwala jeźdźcowi poprawić komfort przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej reakcji początkowej. WP Cone Valve AER to także spora oszczędność na masie. Dzięki AER można zaoszczędzić nawet 1kg, w porównaniu do produktów konkurencji.

Cennik amortyzatorów WP AER Cone Valve 48mm

KTM – wszystkie modele SX / SX-F| MY2016 i nowsze
12915,00 PLN (1 kpl.)


Husqvarna wszystkie modele TC / FC | MY2017 i nowsze
12915,00 PLN (1 kpl.)


Podane ceny są cenami brutto i zawierają 23% podatku VAT.


Pobierz cały katalog produktów WP 2018 w PDF.