AMORTYZATOR PRZEDNI WP SUPERSPORT

Widelec WP Super Sport został opracowany specjalnie z myślą o miedzynarodowych seriach wyścigowych, takich jak Międzynarodowe Mistrzostwa Niemiec (IDM) oraz na potrzeby klasy Super Sport w Mistrzostwach Świata Super Bike. Widelec jest dostępny w czterech różnych specyikacjach, co umożliwia proste dopasowanie do motocykla.

WP Super Sport Fork wyposażony jest w zamknięty system kartridży i umożliwia łatwą regulację. Posiada on wewnętrzny zbiornik, w którym zwiększone ciśnienie oleju przekłada się na bardziej spójne tłumienie. Ponadto opracowany do wyścigów system kartridży nie ma hydraulicznego ograniczenia skoku, co oznacza, że ​​jeździec może stale kontrolować właściwości tłumienia. System można w pełni regulować zewnętrznie. Zastosowanie wysokiej jakości, lekkiego materiału znacznie obniża wagę.

WP Super Sport Fork gwarantuje najlepszą wydajność dla motocyklistów i profesjonalnych kierowców wyścigowych. Indywidualne właściwości tłumienia można precyzyjnie i indywidualnie dostroić za pomocą w pełni regulowanego tłumienia kompresji i odbicia.

Amortyzator WP Super Sport Fork:

Widelec jest dostępny z 4 różnymi rurami zewnętrznymi, dzięki czemu pasuje do
standardowych, potrójnych zacisków wielu motocykli, z którymi współgra ich oryginalne zawieszenie:

• Showa (np. Kawasaki ZX10R)
• KYB (np. Yamaha YZF-R1)
• WP (np. KTM RC8)
• Sachs (np. BMW S1000RR)

Cennik amortyzatora WP Supersport Fork:


Widelec dedykowany jest do motocykli Super Bike BWM, Suzuki, Kawasaki, KTM, Yamaha
11881,80 PLN


Podane ceny są cenami brutto i zawierają 23% podatku VAT.


Pobierz cały katalog produktów WP 2018 w PDF.